Zrujnowane umysły Czarnego Protestu.

Jak co roku można zaobserwować wysyp propagandy generowanej przez Zrujnowane umysły Czarnego Protestu, zwolenników aborcji na życzenie.

Zastanawiające jest to z jakim uporem oni dążą do niczym nieskrępowanego dostępu do przerywania ciąży. A w wymyślaniu powodów to kreatywności mógłby pozazdrościć im sam Adolf  w ząbek czesany z czarnym wąsikiem pod nosem.

http://www.pch24.pl/73-lata-temu-hitler-wprowadzil-aborcje-na-terenach-polski–kiedy-promotorzy-mordowania-dzieci-oglosza-9-marca-swoim-swietem–,41754,i.html

Piszę to z przekąsem, ponieważ to wcale nie jest śmieszne, gdy raz się lewactwu w tej sprawie ustąpi, ono będzie drążyć dalej. Teraz jako uzasadnienie podają  wady rozwojowe płodu, potem powiedzą że metraż za mały. Tak jak celebrytka Natalia Przybysz. Uzasadnienia bywają różne, nawet takie że kobieta ma prawo dysponować swym ciałem ,,moje ciało, moja sprawa” tyle ze zanim zaszła w ciąże to  jakoś o konsekwencjach tego nie myślała. Tutaj kłania się świadome macierzyństwo, gdy brakuje świadomości skutków, niech nikt nie idzie na skróty niszcząc ludzką istotę już na początku drogi. Innym uzasadnieniem jest ciąża wynikająca z gwałtu. Lecz tu też nie sposób się z tym zgodzić, Bo czym zawiniło to dziecko? Ojciec jest potworem który ma gnić zgodnie z prawem w więzieniu, ale także w tym przypadku aborcja, to tak jak wyrok śmierci za winy rodzica.

O aborcji dla opornych, moim zdaniem

Zdecydowanie Lewactwo reprezentowane przez Zrujnowane umysły Czarnego Protestu twierdzi iż płód ludzki, to zaledwie zlepek komórek.

Który nie czuje, nie myśli a jedynie sobie wegetuje. To zadziwiające że pomijają istotny fakt, że to jest istota ludzka. Że to człowiek na wczesnym etapie rozwoju. Tak bardzo pragną tą małą i bezbronną istotkę odczłowieczyć, ponieważ wtedy łatwiej im przyjąć do wiadomości że nie popełnili morderstwa. Bo oni tylko pozbyli się niechcianego zlepku komórek.

W zasadzie ten cały krzyk podnoszony o wolny dostęp do aborcji można podsumować w jeden dosadny sposób.

Tu nie chodzi o dobro kobiet, te prawdziwe mają się bardzo dobrze. Lecz o wygodny sposób na wyjście z sytuacji gdy nieskrępowana ,,zabawa w doktora” zakończy się ciążą. Zaś uzasadnienie wadami można sobie kupić gdy dotrze się do odpowiedniego medyka. Który z kolei ma określone potrzeby finansowe. Że to nie możliwe? Nie takie rzeczy się zdarzały na tym świecie. Choćby afera w Łódzkim pogotowiu z Pavulonem. Lekarze to w znakomitej większości porządni ludzie, ale zawsze jak w każdej społeczności znajdą się i tam czarne owce. A te z chciwości napiszą że płód miał wadę rozwojową, która wykluczała możliwość jego przeżycia poza organizmem matki. Warto zerknąć na to zestawienie przyczyn aborcji w Polsce. Jasno widać jakie są najczęstsze przyczyny. Pytanie jest takie, ile z nich naprawdę było niezdolnych do życia?

 O taką furtkę walczy lewica, reprezentowana przez Zrujnowane umysły Czarnego Protestu.

Popatrzmy na to zjawisko jak na problem z postrzeganiem własnej osoby, gdzie ,,Ja” wyparło sumienie i miłość. Bo tylko człowiek bez sumienia i miłości, jest zdolny do pozbawienia życia bezbronnej istoty ludzkiej. Która nie może się sama obronić. Ani nawet nie ma szansy na to aby zaistnieć na tym świecie. A kto wie, czy nie jako ktoś, kto może pozytywnie zmienić nasz świat. Bo kto nam zaręczy że wśród tych abortowanych zarodków, nie było jakiegś kto być może zrewolucjonizowałby nasz świat, opracowując jakiś genialny wynalazek. Lub skuteczny lek na groźną chorobę, gdyby dać mu szansę na życie?

Liczba aborcji w Polsce – interpelacja

Wkrótce w Sejmie będzie głosowanie nad projektem obywatelskim

Gdzie aborcja będzie dopuszczalna tylko w razie ratowania życia matki. A takich przypadków jest w ciągu roku zaledwie kilka. Odpadnie możliwość tych przypadków po badaniach prenatalnych, czyli tych najbardziej ,,popularnych” wśród postępowców. Czyli zabraknie tej łatwej ścieżki aborcyjnej. Bo kto jest w stanie udowodnić po czasie że tak naprawdę przerwano zdrową ciążę?  Zresztą bardzo zastanawia mnie fakt iż najmniej interesują się losem dzieci te osoby które chcą totalnego prawa do aborcji. Oficjalnie to oni lubią dzieci, ba! Nawet będą się chełpić ze są wręcz nim oddane, ale czemu tak bardzo chcą wyskrobać to nienarodzone? Albo się kocha dzieci, albo się tak komuś zdaje.

W Poznaniu w poprzedni weekend protestowano przeciwko zaostrzeniu przepisów aborcyjnych

Tutaj trzeba oddać honory stronie przeciwnej, tym wszystkim Matkom i Ojcom dzielnie idącym naprzeciw trudnościom w wychowywaniu swych pociech. Mimo wykrycia u nich wad rozwojowych. Przykładem świecą Patryk Jaki
oraz Kaja Godek, tutaj jej pamiętne przemówienie w Sejmie z dnia 10 stycznia 2018

https://youtu.be/NYmKhsu0CkI

Jest też spora rzesza tych co są zwykłymi ludźmi, nie znanymi szerzej niż we własnych miejscowościach. Z tych znanych jest też Doktor Bawer Aondo Akaa który jest gorącym przeciwnikiem aborcji.

http://info.wiara.pl/doc/4333381.Bawer-Aondo-Akaa-Polak-Katolik

Oraz doskonałym przykładem na to że z każdą przerwaną ciążą, być może tracimy coś bardzo cennego. Szansę na lepszy los ludzkości i człowieczeństwo. Miejmy nadzieję że świadomość ludzi popierających Zrujnowane umysły Czarnego Protestu, ulegnie zmianie pod wpływem zdrowej argumentacji? Część zapewne nigdy zdania nie zmieni. Ale czy ta grupa bez sumienia ma kształtować losy cywilizacji? Lepiej nie, ponieważ to była by równia pochyła ku przepaści. Z pełnym dostępem do aborcji eugenicznej, a na koniec eutanazji jednostek nieprzydatnych nowoczesnemu społeczeństwu. Bo taki byłby finał. Zresztą to już się dzieje…

http://telewizjarepublika.pl/w-holandii-juz-rozpoczely-sie-eutanazje-alkoholikow-kto-bedzie-nastepny,41356.html

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj komentarze!
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments