Z Generała szeregowiec

Wkrótce o Jaruzelskim czy Kiszczaku nie będzie się inaczej mówić niż szeregowy. O innych też tak wkrótce będzie można mówić. Opozycja bardzo ostro przeciw temu protestuje, Ba! Nawet się odgraża że gdy powróci do władzy, to przywróci im te, według nich należne stopnie wojskowe. Tymczasem odebranie stopnia, czyli degradacja, jest ostrą karą także dla najbliższej rodziny wojskowego, traci ona wszelkie przywileje zwyczajowo dostępne dla generalicji i wyższych oficerów.
WRON.jpg
Na zdjęciu WRON

Ktoś by mógł powiedzieć że to niezasłużona kara. ale wtedy będzie w srogim błędzie. Oni korzystali z całą świadomością z profitów nabytych na zbrodniczym działaniu tych oficerów. Dobrze wiedzieli z kim przestają, a także ich w tym wspierali.  Absolutnie nie wolno relatywizować tego w naiwny sposób, że takie to były czasy… Otóż takie były te czasy właśnie dzięki nim i setkom ich współpracowników. Tych w UB, prokuraturach, sądach oraz w Milicji Obywatelskiej czy ZOMO.

O innych służbach nawet nie wspominając..   Pozbawieni stopni będą wszyscy z WRON-y. Potem powinno się przejrzeć wszelkie dokumenty i konsekwentnie zdegradować każdego utrwalacza komunistycznego. Nie ważne czy jeszcze żyje, czy jeszcze pałęta się gdzieś po świecie. A jeśli żyje a jest ścigany, to także obowiązkowo wstrzymanie jakichkolwiek przelewów pieniężnych z Polski dla takiego łotra. Nieważne jakiej jest narodowości, łotr to łotr! I jako taki musi ponieść konsekwencje swych czynów. To będzie oczywistym sygnałem dla tych ich wielbicieli że taka działalność zawsze skończy się katastrofą i  całkowitą utratą wszelkich korzyści wynikłych z wrażych wobec Polski działań.  Musimy w końcu doprowadzić do rzeczywistej dekomunizacji, nie tylko na papierze czy w nazwach ulic. Musimy też solidnie uderzyć w te mało widoczne pozostałości po komunizmie, po to  aby ci co bronią tych złogów stracili na to ochotę, oby na zawsze.
Miejmy to na względzie gdy rozmyślamy o bohaterstwie Żołnierzy Wyklętych. Niech ich poświęcenie nie pójdzie na marne. Sprawmy aby ci co katowali, mordowali i pozbawiali wszystkiego co cenne dla rodzin Prawdziwej Elity bojowników o Polskość, nie mogli w spokoju czerpać z owoców zła które na nas wszystkich sprowadzili. Niech każdy kto głosi iż niesłusznie degraduje się utrwalaczy komunizmu, będzie świadom że popiera i broni zło. Pomaga wrogom Polski oraz przyczynia się do osłabienia

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj komentarze!
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments