Zaznacz stronę
Spread the love

Kiedy już nie skutkują normalne demokratyczne sposoby przejęcia władzy, tak zwyczajnie z powodu braku odpowiedniej ilości wyborców chętnych oddać głos, wtedy ci którzy nie potrafią realnie ocenić przyczyn klęski, chwytają się najpodlejszych chwytów. Chcą zniszczyć przeciwnika w sposób iście makiaweliczny, czyli deprawując mu dzieci.

1. Co się tak naprawdę dzieje?

Tak oto doczekaliśmy się pełnowymiarowej wojny o dzieci. Rzeczona wojna nie polega na strzelaniu do okopów przeciwnika z karabinów czy na bombardowaniach artyleryjskich, podobnych do tych jaki widujemy na filmach wojennych. To pewien rodzaj działań u podstaw fundamentów społeczeństwa, który ma je podkopać i osłabić. Rozbijając więzi rodzinne, pozbawiając jakiegokolwiek wpływu rodziców na kształcenie swych pociech. oraz na relatywizowaniu zagrożenia pedofilią stosując wytyczne WHO. W tej sprawie padło już tyle słów krytyki wobec sił propagujących ,,Tęczowy postęp” że trudno dodać coś nowego. A jednak mimo to każdy głos sprzeciwu wobec działań wrogich sił chcących rozsadzić nam rodziny i Nasz styl życia ma sens. Nawet gdyby trzeba było położyć swą wolność osobistą za poglądy na ołtarzu wolności i niezależności (Nie mam na myśli żadnych działań terrorystycznych) to i tak zawsze warto podjąć decyzję.

2.Dlaczego warto walczyć?

Nie może być tak że chore idee LGBT nie napotykają żadnego oporu! Na szczęście na ostatniej konwencji PiS-u Prezes Pan Jarosław Kaczyński twardo zdefiniował cele jakie  będą przyświecać jego partii przed i po wyborach. Obrona wartości rodzinnych i dzieci przed złowrogą indoktrynacją, zostały wysunięte na pierwszy plan! Wystarczy popatrzeć co się dzieje gdy nikt nie stawia oporu!

Oczywiście wojna o dzieci trwa nie bez powodu, kiedy uda się je zindoktrynować w szkołach i uniwersytetach wtedy ma się szansę na całkowite i niepodważalne zwycięstwo nad dotychczasowymi przeciwnikami. Tą prawdę już dawno odkryli komuniści, czego dowodem są wydarzenia na uniwersytetach amerykańskich po wygranej Donalda Trumpa.

Znalezione obrazy dla zapytania trump elected president Berkeley

Zresztą nie potrzeba daleko szukać, wystarczy spojrzeć kto wykłada na Polskich uniwerkach? Z jakimi rodowodami wśród wykładowców mamy do czynienia i zapewniam że niejednemu włosy staną z przerażenia na głowie! Jaką wiedzę wyniosą z sobą abiturienci tych placówek? Skoro dla części kadry żołnierze wyklęci to arcywrogowie? Jak mamy się bronić przed zalewem szkodliwych idei skoro nawet tam gdzie teoretycznie dzieci mają być bezpieczne, są one zatruwane wirusem pseudo postępu na potęgę?

Wniosek

Na koniec mam tylko jeden przekaz, musimy walczyć o swe dzieci, bo to jest walka o przyszłość. Walkower oznacza śmierć Narodu i Naszych wartości, nie wolno pod żadnym pozorem do tego dopuścić.


Spread the love