Zaznacz stronę
Spread the love

Kiedy pomyłka staje się zasłoną dymną

Przed kilkoma dniami odbyło się głosowanie w Parlamencie Europejskim. Głosowano w sprawie pracowników delegowanych. Głosowali też Polscy posłowie, lecz nie to mnie zdziwiło że ci opozycyjni zagłosowali przeciw Polsce. To już ich taka sprzedajna natura, ale zadziwiło mnie ich tłumaczenie. Mianowicie że Oni zagłosowali przez ,,pomyłkę”.

Nie jestem więc odosobniony w tej opinii co do szemranych wspólników trójkąta Berlin Paryż Bruksela. Teraz już nikt nie powinien mieć wątpliwości gdzie maja swą stolicę totalni, czego wyraz dał też Trzaskowski niedawno w wywiadzie na temat CPK. Po co nam ta gigantomania? Przecież Berlin buduje własny port! My tylko możemy im kibicować, Bo Angela się na nas obrazi!!!

Kogo boli sukces Polski?

Gdyby tak popatrzeć wstecz, to okaże się że za każdym razem gdy Posce zaczyna się lepiej wieść gospodarczo i politycznie, to za każdym razem znajdują się takie sprzedajne dusze gotowe za poklepanie po ramieniu i stanowisko sprzedać nawet własną matkę do burdelu. W tym przypadku  burdelem jest Bruksela zarządzana przez lewactwo ze Spinellim w herbie. Co ciekawe, nasza opozycja totalna stawia nam za wzór demokrację swych mocodawców, a gdy się tej z bliska przyjrzeć to czar pryska i widzimy zaczątek totalitaryzmu w wersji Hitlerowsko Sowieckiej. Ktoś powie że to przesada, Ale to dopiero są tego początki. Gdy do tego już dojdzie to będzie już za późno. Pierwszą wyraźną zapowiedzią tego było pogrożenie Włochom że rynki finansowe nauczą ich głosować.na kogo trzeba

Tak więc demokracja w UE kwitnie, pod warunkiem że tytko  swoi wygrywają. Wolności są szczególnie cenione, ale tylko wtedy gdy to dotyczy lewicy. Natomiast krytyka ze strony Prawicy to według nich faszyzm nazizm i dowolny izm jaki im tylko do głowy przyjdzie. Antysemityzmu nie wyłączając, ten zawsze może posłużyć jako broń ostateczna, a media i organizacje Sorosa chętnie rzucą się na pomoc.Na Węgrzech zresztą już odrobiono lekcję i wyrzucono jego organizację.Na tych przykładach widać że internacjonaliści poprzebierali się w piórka neoliberałów i nadal roją o ulepszaniu świata choćby po stosach trupów. bo zawsze efektem ich chciejstwa są tragedie ludzkie. Weźmy tylko samego Sorosa i jego wpływy na Ukrainie. Czy słynne już przewodniki dla ,,uchodźców” Nawet nie wahają się sponsorować wrogów wewnętrznych.

Znalezione obrazy dla zapytania Soros i przewodniki dla imigrantów

Podsumowując

Przechodząc do podsumowania, totalna opozycja próbując tłumaczyć swe głosowanie pomyłką, tylko jeszcze bardziej się pogrążyła. Ponoć mieli jakieś tam ściągi, pytanie brzmi; kto im te ściągi pisał i kto ma nad niumi taką władzę że nawet ich nie konfrontują z rzeczywistością? Mnie to śmierdzi skryptami z Berlina, ponieważ trudno inaczej wytłumaczyć taką miłość polityków z Po i N do Niemieckiej metropolii. Tutaj dobrze podsumował totalnych premier Mateusz Morawiecki. A było to w zeszłym roku…

Prorok jaki czy co? 😉

 


Spread the love