Zaznacz stronę
Spread the love

Zapętlona opozycja

Od czasu ostatnich wyborów do Sejmu obserwuję swoistą strategię wśród dzisiejszej opozycji. Zachowuje się tak jakby nie zauważyła że w wyniku demokratycznych wyborów przegrała i w rezultacie straciła władzę. więc cały czas kombinuje jak zmienić katastrofę w sukces. Widać to po stylu wypowiedzi oraz w całkowitym braku propozycji będących odpowiedzią na projekty PiS-u. Jedyne na co idzie cała energia  totalnych ti kontestacja i protesty wobec większości reform zaproponowanych przez obecny obóz rządzący. Można wręcz zauważyć że jedyna propozycja którą tak bardzo forsuje opozycja to de facto ,,Żeby było jak było” czyli wstrzymanie i cofnięcie wszelkich reform.

To ja się teraz pytam, po kiego są przeprowadzane w Polsce wybory? Po to aby zwycięzca który dostał mandat do realizacji własnego programu od Suwerena, musiał się pytać o zgodę na przeprowadzenie tegoż programu, oraz mieć koncesję na wszystko i za każdym razem od poprzedników? Przecież to byłaby całkowita kpina z demokracji, o którą tak bardzo się martwią ci niby światki jej beneficjenci tak w Polsce jak i w Brukseli! Od samego początku czyli od czasu przejęcia władzy przez PiS można zaobserwować festiwal oskarżeń o zagrożeniu demokracji w wykonaniu członków PO N czy PSL a także skostniałej lewicy spod znaku SLD czy niedobitków ze skrajnej lewicy.

Ulica i coraz bardziej zagranica

Oni łączą się ze swymi przyjaciółmi za granicą w organizowaniu akcji przeciw naszej Ojczyźnie wytaczając działa propagandy o łamaniu prawa i konstytucji, czego przykładem jest ostatnio obrona Pani ex 1 sędzi Sądu Najwyższego Małgorzaty Gersdorf. Dodam że obrony irracjonalnej, ponieważ nawet konstytucja określa że to PiS ma tutaj rację, a także każdy inny ktokolwiek by przejął władzę może ustalić wiek emerytalny taki jak ma reszta społeczeństwa. Po osiągnięciu wieku nie ma obowiązku aby zatrudniać takowego człowieka. Tutaj wtedy decyduje przydatność i stan zdrowia. Sądząc zaś po ostatnich wyrokach SN w sprawie sędziów łamiących prawo, które jawnie kpiły z poczucia sprawiedliwości Polaków, to przydatność tych sędziów do pełnienia służby jest zerowa. Nie wspominając o ich zaangażowaniu politycznym, ponoć uważają się za niezawisłych..

Sędzia kruczek…

https://dorzeczy.pl/kraj/69569/Sedzia-Iwulski-jednak-pokieruje-Sadem-Najwyzszym-Gersdorf-idzie-na-urlop.html

. Swoją drogą ta mistrzyni orzekania powinna być raczej adwokatem niż sędzią, ponieważ wykoncypowała sobie że będąc w stanie spoczynku będzie jednocześnie na urlopie. A w tym czasie będzie ją zastępował sędzia Imelski który też jest umoczony w orzekanie w czasie stanu wojennego w procesach politycznych.

 

https://www.tvp.info/37944329/sedzia-iwulski-orzekal-w-stanie-wojennym-byl-po-stronie-rezimu

Prawda że totalna cudnie przekuwa porażkę w sukces? 😉 Może warto jednak zastosować opcję Cejrowskiego ,,Wszyscy umoczeni w komunę WON!” Tak dla dobra Polski i Ludzi ją zamieszkujących…


Spread the love