Zaznacz stronę
Spread the love

Demony się budzą
Od kilku dni jesteśmy świadkami gwałtownych zachowań tych którzy na pozór powinni być jak najbardziej stonowaną częścią społeczeństwa, po drugiej stronie barykady. Niestety gdy totalni szaleją budząc demony grozy, nic nie jest już tak jak dawniej. Życie przyzwyczaiło nas do tego że opozycja stara się być przeciwwagą dla rządu za pomocą własnych pomysłów na usprawnianie państwa, po to aby mieszkańcom żyło się lepiej i według ich woli. Tak myśleliśmy aż do czasu gdy pewna partia z nazwy Obywatelska dorwała się do steru na osiem długich lat.

Znalezione obrazy dla zapytania platforma obywatelska

Wtedy to okazało się że słuchanie woli suwerena i wdrażanie obietnic tak gładko głoszonych przed wyborami, to tylko zwyczajny populizm. No bo elity lepiej wiedzą co trzeba do szczęścia zwykłemu Kowalskiemu. Że to co się obieca przed wyborami, to tak w zasadzie tylko wabienie wyborców bez zobowiązań, a jak ktoś ma pretensje to widziały gały co brały! I tak toczyło się życie leniwie aż w końcu suweren stracił cierpliwość i zaufanie w pewnej acz istotnej części, dzięki czemu doszło do zmiany u władzy. Z początku mimo zaskoczenia w opozycji nikt za bardzo się tym nie przejął, nawet były teorie że PiS szybko padnie z braku poparcia dla pomysłów socjalnych i dziury budżetowej. Wszak pieniędzy nie było i miało nie być.

Jęk przerażenia i blady strach!

 

JedZnalezione obrazy dla zapytania PO w szokunak ku zdziwieniu, a potem przerażeniu, nowy rząd olał zastany stan rzeczy i układy, zmieniając i reformując Polskie prawo i urzędy, sądom nawet nie przepuszczając! I to już przelało czarę goryczy! Skoro sądy zostaną spacyfikowane (czytaj, zaczną działać jak należy wydając wyroki bez względu na przynależność podsądnych) To można się spodziewać istnej hekatomby wśród wszelkiej maści aferałów i ich przyjaciół polityków! Z tego powodu totalsi poszli na skargę do Unii Europejskiej, wręcz żebrząc o interwencję policyjną. Skoro to jednak nie wypaliło, a i szeregi protestujących zaczęły topnieć w postępie wręcz zastraszającym, to tym najbardziej zatwardziałym zaczęło solidnie odbijać. Najpierw były słowne przepychanki ale to szybko zaczęło przechodzić w znacznie ostrzejsze formy agresji, fizycznej również nie wyłączając. Teraz jesteśmy świadkami całkowitego zdziczenia i braku rozsądku w opozycji, od wwiezienia w bagażniku do sejmu, aż po fizyczne ataki na policjantów ochraniających sejm połączonych z ostrymi prowokacjami i ujawnianiem nazwisk funkcjonariuszy publicznych, oraz adresów ich zamieszkania.

Co sprowadza się narażeniu ich rodzin na poważne niebezpieczeństwo. A co więcej jest to aprobowane i popierane przez posłów opozycyjnych. Śmiem nawet sądzić że to oni są autorami tak groźnych dla demokracji pomysłów, niezależnie od tego kto ich tam sponsoruje.

Sprawy posunęły się już za daleko

Gersdorf u Niemców się płaszczy i szkaluje Polskę. posłowie totalni hodują kolejnego Cybę. Krwawe feministki krzyczą ręce precz od naszych macic! chyba że to ręce imigrantów ze wschodu…Gdy totalni szaleją budząc demony grozy, wszystko wokół drży ze strachu! Gdy Holland z Nurowską kłuja laleczki voodoo szpilkami krawieckimi mrucząc zaklęcia tajemne. Takie z nich to czarownice. Głupota totalnych aż powala i nie potrzeba tutaj nikogo czarować. Wystarczy poczytać i posłuchać co maja do zaoferowania aby się wyleczyć z jakiegokolwiek współczucia. Bo im nawet najlepszy lekarz już nie pomoże.


Spread the love