Antysemityzm urojony

Histeria jaka opanowała środowiska Żydowskie, po przemowie Premiera Mateusza Morawieckiego w Monachium  była kolejnym przejawem totalnej pychy, która opanowała rozgorączkowane głowy Izraelitów na całym świecie.  Co poniektórzy usiłują nas Polaków uspokajać, w sposób bardzo naiwny i głupi.  Otóż twierdzą oni że to tylko granie na populizmie i nic szczególnego, wręcz że po wyborach emocje opadną, a dyplomacja zrobi swoje.  Nic bardziej mylnego, skoro to tak istotny warunek na tamtejszej scenie, to nie ma innej opcji, iż takie tam właśnie panują poglądy, wobec nas Polaków i żadna dyplomacja ich nie zmieni, nawet po wyborach.  Co więcej, każda próba tłumaczenia że są w błędzie, powoduje tylko że rozpętuje się kolejna lawina oskarżeń o antysemityzm. A jest to właśnie antysemityzm urojony. On jest argumentem w każdej przegranej dyskusji przez Żydów czy ich stronników.  Prowadzonej  rzecz jasna na merytoryczne argumenty.  Co robi żyd przyparty w dyskusji do muru? Obraża się i krzyczy że oto ma przed sobą antysemitę! Zatem antysemityzm stał się uniwersalną pałką dla rzeczywistych wrogów prawdy. Ta broń była eksploatowana przy byle okazji, przez wiele lat, a ostatnio wręcz masowo i na oślep. Jednakże stało się coś czego się pałkarze nie spodziewali, ta broń nagle zaczęła tracić skuteczność i to nie tylko w Polsce. Nagle niczym z wyłomu w tamie poprawności zaczęły się wylewać brzydkie fakty z historii współżycia Narodu żydowskiego z Polakami, zaczęto wypominać że wielu morderców z UB było Żydami. A co gorsza znalazło się bardzo dużo świadectw na współpracę z Niemcami w wysyłce na śmierć własnych pobratymców. Jak bardzo to są niewygodne fakty dla żydów, mieliśmy dowód w czasie rozmowy telewizyjnej
https://youtu.be/mpAwEbZKuPQ
Nagle Rabinowi słów zabrakło… Również dzięki temu ostremu starciu można zaobserwować inny pozytywny trend, Polski rząd przestał się cackać, wreszcie zaczął walczyć i nie odpuszcza. Na ile czasu starczy mu odwagi? Zobaczymy. Oby do szczęśliwego końca tej wojny przeciw siewcom antysemityzmu urojonego.
Podsumowując, Nieważne są fakty, dla Żydów liczy się wyłącznie ich interes. Pora więc sobie zanotować, że dla nas również.  I odpłacamy pięknym za nadobne, może wtedy po jakimś czasie dotrze  do twardogłowych krzewicieli poglądów o cudownych przymiotach, synów i córek z narodu ponoć wybranego, że jednak się grubo pomylili. Że może kiedyś Bóg ich wybrał, ale później zmienił zdanie, ponieważ temu ,,Narodowi” palma odbiła. Prawdopodobnie wymyślą sobie jakieś usprawiedliwienie. Ale na efektywne wykorzystanie wymówki czas już minął. Naród który został tak okrutnie pomówiony, tych potwarzy nie wybaczy. Może kiedyś zaczniemy ich tolerować, ale dawne zaufanie już nigdy nie powróci.
asnyk_antysemityzm.jpg

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj komentarze!
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments